MX84B028SF2
DigiKey raktári szám
670-MX84B028SF2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MX84B028SF2
Leírás
CONN RCPT HSG 28POS 2.20MM
Részletes leírás
28 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat tengerkék 0,087" (2,20mm)
Kategória
Sortávolság
0,118" (3,00mm)
Rögzítés módja
reteszelő zár
Szín
tengerkék
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Tartóelem
Érintkező típusa
aljzat
Kivezetési raszter
0,087" (2,20mm)