IPTC012N06NM5ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IPTC012N06NM5ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPTC012N06NM5ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPTC012N06NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPTC012N06NM5ATMA1
Leírás
TRENCH 40<-<100V
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 41A (Ta), 311A (Tc) 3,8W (Ta), 214W (Ta) Felületszerelt PG-HDSOP-16-U01
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPTC012N06NM5ATMA1 modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,2mohm / 100A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
3,3V / 143µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
133 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
10000 pF @ 30 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
3,8W (Ta), 214W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-HDSOP-16-U01
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V