ASEAIG-24.000MHZ-C-T
DigiKey raktári szám
535-14778-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-14778-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-14778-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASEAIG-24.000MHZ-C-T
Leírás
OSC XO 24.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. üzemi áram
13mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Kimenet
CMOS
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)