BLM31KN121SH1L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BLM31KN121SH1L |
Leírás | FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 6A 20mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BLM31KN121SH1L modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 20mohm |
Gyártó Murata Electronics | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1206 (3216 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Tápvezeték | Max. magasság 0,071" (1,80mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm) |
Impedancia / frekvencia 120 Ohms @ 100 MHz | Alap típusszám |
Névleges áram (max.) 6A |