SMCJ33A-Q
DigiKey raktári szám
SMCJ33A-QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMCJ33A-QCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMCJ33A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMCJ33A-Q
Leírás
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
53,3V bilincs 28,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMCJ33A-Q modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
28,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
33V
Átütési feszültség (min.)
36,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
53,3V