IPDD60R037CM8XTMA1
DigiKey raktári szám
448-IPDD60R037CM8XTMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPDD60R037CM8XTMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPDD60R037CM8XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPDD60R037CM8XTMA1
Leírás
IPDD60R037CM8XTMA1
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 72A (Tj) 416W (Ta) Felületszerelt PG-HDSOP-10-1
EDA / CAD modellek
IPDD60R037CM8XTMA1 modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
37mohm / 27A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
4,7V / 680µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
79 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3458 pF @ 400 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
416W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-HDSOP-10-1
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V