IPDD60R075CFD7XTMA1
DigiKey raktári szám
448-IPDD60R075CFD7XTMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPDD60R075CFD7XTMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPDD60R075CFD7XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPDD60R075CFD7XTMA1
Leírás
MOSFET N-CH 600V 40A HDSOP-10
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 40A (Tc) 266W (Ta) Felületszerelt PG-HDSOP-10-1
EDA / CAD modellek
IPDD60R075CFD7XTMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 570µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
51 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2102 pF @ 400 V
Teljesítményveszteség (max.)
266W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
PG-HDSOP-10-1
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
75mohm / 11,4A, 10V