8.0SMDJ100CA
DigiKey raktári szám
8.0SMDJ100CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
8.0SMDJ100CACT-ND - Vágott szalag (CT)
8.0SMDJ100CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
8.0SMDJ100CA
Leírás
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
162V bilincs 49,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
8.0SMDJ100CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
49,4A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
8000W (8kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
telekommunikáció
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AB, SMC
Ellenfeszültség (tip.)
100V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
111V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
162V