SMF4L58A
DigiKey raktári szám
F7492TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F7492CT-ND - Vágott szalag (CT)
F7492DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMF4L58A
Leírás
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SOD123F
Részletes leírás
93,6V bilincs 4,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
93,6V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4,3A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
58V
Átütési feszültség (min.)
64,4V