IPD200N15N3GATMA1
DigiKey raktári szám
IPD200N15N3GATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPD200N15N3GATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPD200N15N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD200N15N3GATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 150V 50A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 150 V 50A (Tc) 150W (Ta) Felületszerelt PG-TO252-3
EDA / CAD modellek
IPD200N15N3GATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 90µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
31 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1820 pF @ 75 V
Teljesítményveszteség (max.)
150W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
150 V
Gyártói tokozás
PG-TO252-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
20mohm / 50A, 10V