IXFK120N20P nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 0
Adatlap
N csatornás 200 V 120A (Tc) 714W (Ta) Furatszerelt TO-264AA (IXFK)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IXFK120N20P
DigiKey raktári szám
IXFK120N20P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXFK120N20P
Leírás
MOSFET N-CH 200V 120A TO264AA
Gyártói standard átfutási idő
37 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 4mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
152 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6000 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
714W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Gyártói tokozás
TO-264AA (IXFK)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
22mohm / 500mA, 10V