MINISMDC260F/16-2
DigiKey raktári szám
MINISMDC260F/16-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MINISMDC260F/16-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MINISMDC260F/16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINISMDC260F/16-2
Leírás
PTC RESET FUSE 16V 2.6A 1812
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 2.6 A Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
5 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
15 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
50 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
16V
Méretek
0,181" H. x 0,128" Sz. (4,60mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
2.6 A
Vastagság (max.)
0,060" (1,52mm)
Kioldási áram (It)
5 A
Max. áram
100 A