IKW75N60H3FKSA1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 380
Adatlap
IGBT Trench Field Stop 600 V 80 A 428 W Furatszerelt PG-TO247-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PG-TO247-3
IKW75N60H3FKSA1
DigiKey raktári szám
448-IKW75N60H3FKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IKW75N60H3FKSA1
Leírás
IGBT TRENCH FS 600V 80A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
IKW75N60H3FKSA1 modellek
Kapcsolási energia
3mJ (be), 1,7mJ (ki)
Kapu töltés
470 nC
Csomagolás
Csőtár
Td (on/off) / 25°C
31ns/265ns
Tesztelési körülmények
400V, 75A, 5,2ohm, 15V
IGBT típusa
Trench Field Stop
Záróirányú feléledési idő (Trr)
190 ns
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
600 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
80 A
Max. kollektoráram (Icm)
225 A
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,3V / 15V, 75A
Gyártói tokozás
PG-TO247-3
Max. teljesítmény
428 W