STGW60V60F
DigiKey raktári szám
497-STGW60V60F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STGW60V60F
Leírás
IGBT TRENCH FS 600V 80A TO-247-3
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT Trench Field Stop 600 V 80 A 375 W Furatszerelt TO-247-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STGW60V60F modellek
Kategória
Kapcsolási energia
750µJ (be), 550µJ (ki)
Gyártó
STMicroelectronics
Bemenet típusa
standard
Csomagolás
Csőtár
Kapu töltés
334 nC
Alkatrész státusza
Aktív
Td (on/off) / 25°C
60ns/208ns
IGBT típusa
Trench Field Stop
Tesztelési körülmények
400V, 60A, 4,7ohm, 15V
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
600 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
80 A
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. kollektoráram (Icm)
240 A
Tokozás
TO-247-3
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,3V / 15V, 60A
Gyártói tokozás
TO-247-3
Max. teljesítmény
375 W