2EDL23I06PJXUMA1
DigiKey raktári szám
2EDL23I06PJXUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2EDL23I06PJXUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
2EDL23I06PJXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2EDL23I06PJXUMA1
Leírás
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE DSO14
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Félhíd Kapumeghajtó IC Nem invertáló PG-DSO-14
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2EDL23I06PJXUMA1 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Bemeneti logikai szintek (VIL, VIH)
1,1V, 1,7V
Gyártó
Infineon Technologies
Kimeneti csúcsáram (forrás, nyelő)
2,3A, 2,3A
Sorozat
Bemenet típusa
Nem invertáló
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Magas oldali max. feszültség (bootstrap)
600 V
Alkatrész státusza
Aktív
Felfutási / lefutási idő (tip.)
48ns, 37ns
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Konfiguráció
Félhíd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatorna típusa
Független
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Meghajtók száma
2
Gyártói tokozás
PG-DSO-14
Kapu típusa
IGBT
Alap típusszám
Tápfeszültség
10V ~ 25V