IPB020N10N5LFATMA1
DigiKey raktári szám
IPB020N10N5LFATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPB020N10N5LFATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPB020N10N5LFATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPB020N10N5LFATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 100V 176A TO263-3
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 176A (Tc) 313W (Ta) Felületszerelt PG-TO263-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPB020N10N5LFATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,1V / 270µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
195 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
840 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
313W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
PG-TO263-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
2mohm / 100A, 10V