HW1B-M1F10-S
DigiKey raktári szám
1885-1661-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HW1B-M1F10-S
Leírás
22MM PUSHBUTTON BLUE
Névleges DC feszültség
24 V
Sorozat
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Működtető elem/sapka színe
kék
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 22,30mm átmérő
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 50°C
Névleges áram (Amper)
10A (AC), 8A (DC)
Alap típusszám
Névleges AC feszültség
110 V