HW1B-M1F10-Y
DigiKey raktári szám
1885-HW1B-M1F10-Y-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HW1B-M1F10-Y
Leírás
22MM PUSHBUTTON YELLOW
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Kategória
Névleges AC feszültség
110 V
Gyrt.
Névleges DC feszültség
24 V
Működtető elem/sapka színe
sárga
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 22,30mm átmérő
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 50°C
Névleges áram (Amper)
10A (AC), 8A (DC)