HW1B-M1F10-G
HW1B-M1F10-G
HW1B-M1F10-G
DigiKey raktári szám
1885-1073-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HW1B-M1F10-G
Leírás
22MM PUSHBUTTON GREEN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Kategória
Névleges DC feszültség
24 V
Gyrt.
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb, Síkban lévő
Sorozat
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Csomagolás
Ömlesztve
Működtető elem/sapka színe
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Védettség
IP65 - porálló, vízálló
Típus
standard
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 22,30mm átmérő
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 50°C
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Mechanikai élettartam
5,000,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
10A (AC), 8A (DC)
Alap típusszám
Névleges AC feszültség
110 V