HW1B-M1F10-W
DigiKey raktári szám
1885-HW1B-M1F10-W-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HW1B-M1F10-W
Leírás
22MM PUSHBUTTON WHITE
Névleges AC feszültség
110 V
Gyrt.
Névleges DC feszültség
24 V
Működtető elem/sapka színe
fehér
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 22,30mm átmérő
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Névleges áram (Amper)
10A (AC/DC)