G125-MS12005M1R
DigiKey raktári szám
952-G125-MS12005M1RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
952-G125-MS12005M1RCT-ND - Vágott szalag (CT)
952-G125-MS12005M1RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MS12005M1R
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,049" (1,25mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-MS12005M1R modellek
Kategória
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Gyrt.
Érintkező formája
kör alakú
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
illesztőperem, Pick and Place, polaritásvédett
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Sorok száma
2
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés színe
zöld
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
2A
Kialakítás
Névleges feszültség
450V
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Magasság csatlakozópárral együtt
7,33mm, 7,4mm