G125-MC12005M1-0300F1
G125-MC12005M1-0300F1
Harwin’s Company Overview
G125-MC12005M1-0300F1
DigiKey raktári szám
952-4281-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MC12005M1-0300F1
Leírás
CBL GECKO 1.25MM M-F 300MM 20POS
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - dugó 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Hossz
0,984' (300,00mm, 11,81")