G125-FC12005F1-0300F1
G125-FC12005F1-0300F1
Harwin’s Company Overview
G125-FC12005F1-0300F1
DigiKey raktári szám
952-4244-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FC12005F1-0300F1
Leírás
CBL GECKO 1.25MM F-F 300MM 20POS
Részletes leírás
20 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Hossz
0,984' (300,00mm, 11,81")