G125-FC12005F1-0150L
G125-FC12005F1-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-FC12005F1-0150L
DigiKey raktári szám
952-4243-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FC12005F1-0150L
Leírás
CBL GECKO 1.25MM F 150MM 20POS
Részletes leírás
20 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,049" (1,25mm)
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")