XHP410070M7XHP4(R) View 2
XHP410070M7XHP4(R)
DigiKey raktári szám
1939-XHP410070M7XHP4(R)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XHP410070M7XHP4(R)
Leírás
CBL ASSY 4 POS PLUG-PLUG 2.76"
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Dugó-dugó 0,230' (70,00mm, 2,76")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,100" (2,54mm)
Gyártó
GlobTek, Inc.
Hossz
0,230' (70,00mm, 2,76")