GTM43007-A6012-F(R)
GTM43007-A6012-F(R)
GTM43007-A6012-F(R)
DigiKey raktári szám
1939-1909-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GTM43007-A6012-F(R)
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
GTM43007-A6012-F(R) modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
89%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 45°C
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 0,93" M. (76,2mm x 50,8mm x 23,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, NEMKO, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
Feszültség - 1. kimenet
12V
Áram - 1. kimenet
5 A