GTM43007-A6024-FW(R)
GTM43007-A6024-FW(R)
GTM43007-A6024-FW(R)
DigiKey raktári szám
1939-1058-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GTM43007-A6024-FW(R)
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 90 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
GTM43007-A6024-FW(R) modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
89%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 45°C
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 0,89" M. (76,2mm x 50,8mm x 22,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Áram - 1. kimenet
2.5 A