GTM43007-A3005-FW(R)
GTM43007-A3005-FW(R)
GTM43007-A3005-FW(R)
DigiKey raktári szám
1939-1049-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GTM43007-A3005-FW(R)
Leírás
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 5V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GTM43007-A3005-FW(R) modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
89%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 45°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 0,93" M. (76,2mm x 50,8mm x 23,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, NEMKO, S-Mark, UkrSEPRO
Feszültség - 1. kimenet
5V
Szabvány azonosító
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
6 A