WR9QD1660T00NACFR6B
DigiKey raktári szám
1939-WR9QD1660T00NACFR6B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WR9QD1660T00NACFR6B
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
9V 15 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WR9QD1660T00NACFR6B modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Gyártó
GlobTek, Inc.
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó-készlet, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Bemeneti csatlakozó
Többpengés
Bemenet típusa
többadapteres (külön megvásárolható)
Méretek
2,91" H. x 1,71" Sz. x 1,45" M. (74,0mm x 43,5mm x 36,8mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
BIS, CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, NOM, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Kimeneti feszültség
9V
Szabvány azonosító
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
1,66A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
15 W