JACK-L-SMT-10A-RA(R)
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
DigiKey raktári szám
1939-1715-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
Leírás
CONN PWR JACK 2.50MMX5.50MM SLDR
Részletes leírás
Kör alakú tápcsatlakozó aljzat 2,50mm belső átmérő (0,098"), 5,50mm külső átmérő (0,217") Panelkivágás, Furatszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
JACK-L-SMT-10A-RA(R) modellek
Kategória
Végződtetés
hajlított tű, forraszanyag
Névleges feszültség
50VDC
Névleges áram (Amper)
10 A
Csatlakozó típusa
aljzat
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkezőanyag bevonata
arany
Szabványos csatlakozási átmérő
2,50mm belső átmérő (0,098"), 5,50mm külső átmérő (0,217")
Ház anyaga
vas
Tényleges átmérő
0,098" (2,50mm belső átmérő)