JACK-L-PC-10A-RA(R)
JACK-L-PC-10A-RA(R)
JACK-L-PC-10A-RA(R)
DigiKey raktári szám
1939-1087-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JACK-L-PC-10A-RA(R)
Leírás
CONN PWR JACK 2.50MMX5.50MM SLDR
Részletes leírás
Kör alakú tápcsatlakozó aljzat 2,50mm belső átmérő (0,098"), 5,50mm külső átmérő (0,217") Furatszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
JACK-L-PC-10A-RA(R) modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Ömlesztve
Tulajdonságok
kártyavezető
Névleges feszültség
50VDC
Névleges áram (Amper)
10 A
Típus
apa
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Szabványos csatlakozási átmérő
2,50mm belső átmérő (0,098"), 5,50mm külső átmérő (0,217")
Érintkezőanyag bevonata
nikkel
Tényleges átmérő
0,098" (2,50mm belső átmérő), 0,217" (5,50mm külső átmérő)