JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
DigiKey raktári szám
1939-1086-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JACK-C-PC-10A-RA(R)
Leírás
CONN PWR JACK 2.10MMX5.50MM SLDR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kör alakú tápcsatlakozó aljzat 2,10mm belső átmérő (0,083"), 5,50mm külső átmérő (0,217") Furatszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
JACK-C-PC-10A-RA(R) modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyártó
GlobTek, Inc.
Árnyékolás
árnyékolt
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
kártyavezető
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges feszültség
50VDC
Csatlakozó típusa
aljzat
Névleges áram (Amper)
10 A
Típus
apa
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Szabványos csatlakozási átmérő
2,10mm belső átmérő (0,083"), 5,50mm külső átmérő (0,217")
Érintkezőanyag bevonata
nikkel
Tényleges átmérő
0,083" (2,10mm belső átmérő), 0,217" (5,50mm külső átmérő)