TR9WR600T00-IMR6B
TR9WR600T00-IMR6B
TR9WR600T00-IMR6B
DigiKey raktári szám
1939-1970-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9WR600T00-IMR6B
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 18W
Részletes leírás
30V 18 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
TR9WR600T00-IMR6B modellek
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Polaritás
Bármelyik
Sorozat
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó-készlet, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C18
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
3,43" H. x 1,83" Sz. x 1,26" M. (87,0mm x 46,5mm x 32,0mm)
Kimeneti feszültség
30V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Max. kimeneti áram
600mA
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61558-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
18 W