FC4STCBMF16.0
DigiKey raktári szám
631-FC4STCBMF16.0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FC4STCBMF16.0
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±30ppm kristály 20pF 40 Ohms HC-49/US
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvencia
16 MHz
Méretek
0,447" H. x 0,183" Sz. (11,35mm x 4,65mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,142" (3,60mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm