ECS-160-20-4XDN
DigiKey raktári szám
X1118-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-160-20-4XDN
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±30ppm kristály 20pF 40 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ECS-160-20-4XDN modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvencia
16 MHz
Méretek
0,447" H. x 0,183" Sz. (11,35mm x 4,65mm)
Frekvenciastabilitás
±100ppm
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm