MCP3008-I/P
DigiKey raktári szám
MCP3008-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP3008-I/P
Leírás
IC ADC 10BIT 16-PDIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 bites analóg-digitális átalakító 4, 8 Bemenet 1 SAR 16-PDIP
EDA / CAD modellek
MCP3008-I/P modellek
Referencia típusa
Külső
Tápfeszültség (analóg)
2,7V ~ 5,5V
Tápfeszültség (digitális)
2,7V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemenetek száma
4, 8
Tokozás
16-DIP (0,300", 7,62mm)