HC-49/U-S16000000ABJB
DigiKey raktári szám
300-6034-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HC-49/U-S16000000ABJB
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF TH
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±30ppm kristály 18pF 50 Ohms HC-49/US
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HC-49/U-S16000000ABJB modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Méretek
0,453" H. x 0,183" Sz. (11,50mm x 4,65mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm