ED-MONITOR-133CA
ED-MONITOR-133CA
ED-MONITOR-133CA
DigiKey raktári szám
4555-ED-MONITOR-133CA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ED-MONITOR-133CA
Leírás
MONITOR USB TOUCH HDMI TFT 13.3"
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kezelőfelület (HMI) érintőképernyő 13,3" színes
Kategória
Kijelző típusa
színes
Gyártó
EDATEC
Ház színe
Fekete/szürke
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Védettség
IP65 - porálló, vízálló
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
12 ~ 24VDC
Típus
érintőképernyő
Tulajdonságok
Bővítőinterfész
Kijelző mérete
13,3"