ED-MONITOR-185CA
ED-MONITOR-185CA
ED-MONITOR-185CA
DigiKey raktári szám
4555-ED-MONITOR-185CA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ED-MONITOR-185CA
Leírás
MONITOR USB TOUCH HDMI TFT 18.5"
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kezelőfelület (HMI) érintőképernyő 18,5" színes
Kategória
Kijelző típusa
színes
Gyártó
EDATEC
Ház színe
Fekete/szürke
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Védettség
IP65 - porálló, vízálló
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
12 ~ 24VDC
Típus
érintőképernyő
Tulajdonságok
Bővítőinterfész
Kijelző mérete
18,5"