ED-MONITOR-156CA
ED-MONITOR-156CA
ED-MONITOR-156CA
DigiKey raktári szám
4555-ED-MONITOR-156CA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ED-MONITOR-156CA
Leírás
MONITOR USB TOUCH HDMI TFT 15.6"
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kezelőfelület (HMI) érintőképernyő 15,6" színes
Kategória
Kijelző típusa
színes
Gyártó
EDATEC
Ház színe
Fekete/szürke
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Védettség
IP65 - porálló, vízálló
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
12 ~ 24VDC
Típus
érintőképernyő
Tulajdonságok
Bővítőinterfész
Kijelző mérete
15,6"