ED-HMI3010-070C-0000
ED-HMI3010-070C-0000
ED-HMI3010-070C-0000
DigiKey raktári szám
4555-ED-HMI3010-070C-0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ED-HMI3010-070C-0000
Leírás
RASPBERRY PI 5 7" HMI, NO PI5
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kezelőfelület (HMI) érintőképernyő 7,0" színes
Kategória
Kijelző típusa
színes
Gyártó
EDATEC
Ház színe
fekete
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Csomagolás
Doboz
Tápfeszültség
5VDC