UM0006-160-P
DigiKey raktári szám
2610-UM0006-160-P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UM0006-160-P
Leírás
CAPACITOR 6F 0%/20% 160V CHAS
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 F (EDLC) szuperkondenzátor 160 V modul 200mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Gyártó
LICAP Technologies, Inc.
Végződtetés
Csavaros sorkapcsok
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
modul
Kapacitás
6 F
Méretek
14,528" H. x 9,449" Sz. (369,00mm x 240,00mm)
Tűrés
0%, +20%
Max. magasság (beültetve)
3,110" (79,00mm)
Névleges feszültség
160 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200mohm