XL60-2R7308T-R
DigiKey raktári szám
283-XL60-2R7308T-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XL60-2R7308T-R
Leírás
CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MNT
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3000 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V axiális, henger - csavaros sorkapcsok 0,23mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
0,23mohm
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Sorozat
Végződtetés
Csavaros sorkapcsok
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
váz, Tőcsavarral rögzíthető
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
axiális, henger - csavaros sorkapcsok
Kapacitás
3000 F
Méretek
2,390" átmérő x 5,433" H. (60,70mm x 138,00mm)
Tűrés
0%, +20%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Névleges feszültség
2.7 V