XL60-3R0308T-R
DigiKey raktári szám
283-XL60-3R0308T-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XL60-3R0308T-R
Leírás
CAP 3V 3000F THREAD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3000 F (EDLC) szuperkondenzátor 3 V axiális, fémdoboz 0,23mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
0,23mohm
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Sorozat
Végződtetés
Hegesztőcsap
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Tokozás
axiális, fémdoboz
Kapacitás
3000 F
Méretek
2,390" átmérő x 5,433" H. (60,70mm x 138,00mm)
Tűrés
0%, +20%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Névleges feszültség
3 V