XV3560-2R7407-R
DigiKey raktári szám
283-XV3560-2R7407-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XV3560-2R7407-R
Leírás
CAP 400F -5% +10% 2.7V T/H
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
400 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V Radiális, Henger - bepattanó 3,2mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, Henger - bepattanó
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Kapacitás
400 F
Méretek
1,378" átmérő (35,00mm)
Tűrés
-5%, +10%
Max. magasság (beültetve)
2,480" (63,00mm)
Névleges feszültség
2.7 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
3,2mohm