XL60-2R7308W-R
DigiKey raktári szám
283-XL60-2R7308W-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XL60-2R7308W-R
Leírás
CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MT
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3000 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V axiális, fémdoboz 0,23mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
0,23mohm
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Sorozat
Végződtetés
Hegesztőcsap
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Tokozás
axiális, fémdoboz
Kapacitás
3000 F
Méretek
2,390" átmérő x 5,433" H. (60,70mm x 138,00mm)
Tűrés
0%, +20%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Névleges feszültség
2.7 V