TV1030-3R0106-R
DigiKey raktári szám
283-4668-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TV1030-3R0106-R
Leírás
CAP 10F -10% +30% 3V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 F (EDLC) szuperkondenzátor 3 V Radiális, fémdoboz 26mohm 1000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
10 F
Méretek
0,413" átmérő (10,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,240" (31,50mm)
Névleges feszültség
3 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
26mohm