HV1030-2R7106-R
DigiKey raktári szám
283-4202-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HV1030-2R7106-R
Leírás
CAP 10F -10% +30% 2.7V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V Radiális, fémdoboz 34mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
10 F
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,240" (31,50mm)
Névleges feszültség
2.7 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
34mohm / 100Hz