TV1325-3R0156-R
DigiKey raktári szám
283-TV1325-3R0156-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TV1325-3R0156-R
Leírás
CAP 15F -10% +30% 3V T/H
Részletes leírás
15 F (EDLC) szuperkondenzátor 3 V Radiális, fémdoboz 24mohm 1000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
15 F
Méretek
0,531" átmérő (13,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,122" (28,50mm)
Névleges feszültség
3 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
24mohm