BCAP0010 P300 X11 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 0
Adatlap
10 F (EDLC) szuperkondenzátor 3 V Radiális, fémdoboz 25mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BCAP0010 P300 X11
DigiKey raktári szám
589-BCAP0010P300X11-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BCAP0010 P300 X11
Leírás
CAP 10F 3V THROUGH HOLE
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
BCAP0010 P300 X11 modellek
Kategória
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Gyártó
Maxwell Technologies
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
10 F
Max. magasság (beültetve)
1,240" (31,50mm)
Névleges feszültség
3 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm